martin pavel,

*1988, visual artist
prague, czech republic
http://martinpavel.cz

Antichrist (SC)

Před týdnem jsem tohle vytvořil. A teď před pár minutama jsem právě viděl Antichrista od Larse von Triera. Co to má kurva všechno znamenat? Myslel jsem, že to nezveřejním, ale vzhledem k novým okolnostem tak musím učinit. Pár hodin před tím filmem jsem měl sen, kde souložili pornoherci s rozmazaným obličejem. Probudil jsem se a chtěl jsem ten sen využít k videoartu, ale zapomněl jsem na něj a připomněl mi ho až Antichrist, kde v poslední scéně není ženám vidět do obličeje jak jdou do kopce. Dost velkou dobu jsem myslel na ženu se kterou jsem tvořil naposledy. Ta jak je podobná Charlotte Gainsbourg. Má teď na profilu na facebooku fotku s ptačím perem. Ten symbol se objevuje i v tom filmu na konci na pár vteřin.
V Kotvě nad ránem byl pavouček a ona má fobii z pavouků a já vzal toho pavouka a zkoušel na ní šokovou terapii. Je možný, že to mám nahraný, ale nevím to jistě, zjistím to.

Budu malovat pohled z okna z kuchyně, ale co bude vznikat na plátně nevím.
Jdu napnout plátno na rám, abych to zjistil.

Musím zaznamenávat a zveřejňovat všechno co vytvořím. Všechno má smysl, protože já jsem tím smyslem.

Možná je to další díl skládanky k tomu, abych přišel na to proč se mě ženy tak moc bojí. Jinak jsem se sešel s kamarádem se kterým se vidím párkrát do roka a o to víc jsme si to užili. Táhli jsme to přes 24 hodin. Domluvili jsme se na spolupráci, tak doufám, že to dopadne. Plánuju zrealizovat ještě pár věcí, ale ty si zatím nechám pro sebe.

To, že jsem teď dlouho nic nevytvořil neznamená že by mě došel dech, právě naopak. Na některý věci je potřeba ten správný čas. Jinak mám v hlavě pár teoríí o životě, který jsou celkem dost odvážný, ale vypadá to na pěknej horor, takže se máte na co těšit až to ze mě začne vylejzat ven!

PS
když jsem to chtěl zveřejnit před tím týdnem, tak mě napadl název SC
-----------------------
Praha 18. 12. 2009

No comments:

Post a Comment

The wasp factory

V příštím videu z Vosí továrny mám

končím s alkoholem a s cigaretama, jak dlouho to vydržím?

donate me

followers